وحدت

تبریک اهل سنت خراسان جنوبی به آیت الله رئیسی

غلام حیدر فاروقی از علمای اهل سنت استان خراسان جنوبی ، پیروزی آیت الله رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را به وی ، رهبر معظم انقلاب و ملت ایران صمیمانه تبریک گفت.

غلام حیدر فاروقی گفت: انتخابات ۱۴۰۰، انتخابات بسیار سرنوشت سازی بود چرا که با وجود تبلیغات فراوان دشمنان، باز هم ملت ایران با شور و نشاط پای صندوق‌های رأی حاضر شدند و رئیس جمهور مورد نظر خود را انتخاب کردند.

وی با تشکر از مردم شریف ایران اعم از شیعه و اهل سنت در خلق حماسه انتخابات ۱۴۰۰ افزود: امیدواریم خداوند به آیت الله رئیسی توفیق بدهد تا در خدمت مردم و نظام جمهوری اسلامی باشد، این نظام را در رسیدن به اهدافش یاری کند و به همه ملت ایران و مسلمانانی که چشم به این انتخابات دوخته بودند ثابت کند که خیرخواه آنهاست.

عالم اهل سنت خراسان جنوبی گفت: مردم در انتخابات ۱۴۰۰ مانند همه انتخابات دوره‌های قبل، نقشه‌های دشمنان را خنثی و آنان را ناامید کردند و دشمنان فهمیدند که تبلیغات سوء شان هیچ اثری روی عقاید و باور‌های ملت ایران ندارد.

غلام حیدر فاروقی همچنین از شیعیان و اهل تسنن خراسان جنوبی که با حضور چشمگیر خود در پای صندوق‌های رأی مشارکت ۷۴ درصدی را در انتخابات ۱۴۰۰ ثبت کردند، تشکر ویژه کرد.

منبع :خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا