فلسطین و قدسمقاومت

نامه تشکر دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین به رهبر انقلاب اسلامی

پایگاه اینترنتی کنگره جهانی محبان اهل بیت(ع)_ «زیاد النخاله» دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در پی پیروزی که مقاومت فلسطین در برابر اشغالگر صهیونیست بدست آورد، نامه‌ای تشکر آمیز به رهبر معظم انقلاب ارسال کرد.

وی در این نامه نوشت: «حمایت و پشتیبانی مداوم و مستمر شما در تمامی سطوح، بزرگترین و برجسته‌ترین نقش را در آنچه مردم فلسطین در نبرد «سیف القدس» بدست آوردند، ایفا کرد».

در این نامه آمده است: «ملت و مقاومت مبارکمان، باعث ناخرسندی دشمنان و خوشحالی مؤمنان در هر مکانی گردید و دولت دشمن را سست‌تر از خانه عنکبوت کرد».

النخاله در این نامه نوشت: «از طریق حضرتعالی، از برادران در نیروی قدس که در طول سال‌های متمادی همراه ما بوده و هر آنچه را که از تجربه داشتند در اختیار ما قرار دادند،‌ قدردانی می‌کنم».

دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین اضافه کرد: «اینجا بر خود وظیفه می‌دانم که از شهید عزیز و حبیب، فرمانده قاسم سلیمانی که با شهادتش به مقام عالی رتبه رسید و کسی که در این لحظات تاریخی حضورش را از دست دادیم، یاد کنم».

وی گفت: «یاران شهید سلیمانی و برادرانش،‌حاج قاآنی و دستیارانش لحظه به لحظه در مدیریت این نبرد با ما حضور داشته و حضور آنها مبارک و با مزایای زیادی همراه بود».

النخاله اضافه کرد: «با عزت و افتخار زیاد،‌از طرف خودم و برادرانم در فرماندهی جنبش جهاد اسلامی و اعضای آن و همچنین فرماندهی گردان‌های القدس و رزمندگانش،‌ به شما تبریک می‌گویم».

وی در پایان نامه خود به رهبر معظم انقلاب نوشت: «از خداوند متعال خواستارم که شما را حفظ کرده و نعمت‌های والای شما را تداوم بخشد و جمهوری اسلامی و سربازان شجاع آن را نیز حفظ کند».

 

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا